pent
tarot

Specjalizuję się w doradztwie biznesowym, wizerunkowym, partnerskim i życiowym opartym na interpretacji kart Tarota oraz astropsychologii. Czasy obecne nie są może trudniejsze niż inne, ale na pewno są zdominowane przez sferę pracy i uwarunkowań ekonomicznych. Dlatego tak ważne dla nas jest, by dobrze i z powodzeniem pokierować swoim życiem zawodowym i sprawami finansowymi.
Zapraszam Państwa do skorzystania z doradztwa biznesowego. Nasze powodzenie w życiu zawodowym, a często również w osobistym, zależy od tego jak widzą i odbierają nas inni - nasi współpracownicy, kontrahenci i partnerzy.

Specjalizuję się również w doradztwie związanym z wizerunkiem zawodowym i z kreacją osobowości.


Udane życie zawodowe to jednak nie wszystko - chcielibyśmy być szczęśliwi również w życiu prywatnym. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, w jak rozwiązać problemy w związku, lub potrzebują informacji o zdrowiu i powodzeniu własnym oraz  osób  bliskich, zapraszam do skorzystania z doradztwo partnerskiego i życiowego.

Dobrze jest, gdy osoby zasięgające porady znają datę urodzenia osób (dzień, miesiąc, rok), o które chcą zapytać jednak nie jest to warunek konieczny dla uzyskania porady.

Zachęcam do polecenia doradztwa astropsychologicznego bliskim
i przyjaciołom. Może to być wspaniały prezent świąteczny lub jubileuszowy.

Formy doradztwa oraz koszt usług